Dr. Hakan Özkul

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı - İstanbul

Akciğer Kanseri, Meme Kanseri, Gırtlak Kanseri

Doktorun Adresi

Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. No: 38 Engin Plaza Kat:1 Dr: 1  Küçükçekmece, İstanbul
Özel Muayenehane

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakan Özkul Hakkında

Hakan Özkul Kimdir?

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Dr. Hakan Özkul 1967’de Ankara’da doğdu. Kocaeli İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra döneminin Türkiye genelinde dereceye girerek Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandı. Önlisans eğitimini Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Bundan sonra Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusunda akademik eğitim aldı. 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümünden mezun oldu.

Tıp Fakültesi’nden mezuniyetinden sonra çeşitli devlet ve Özel sağlık kurumlarında doktor olarak çalıştı.
Üniversite yıllarından itibaren tıbbi ve aromatik bitkiler konusunda çalışmalar yaptı. Bu maksatla yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlere katıldı.

“Türkiye’de Bitkisel Tedavinin Doğru ve Yaygın Kullanımının Geliştirilmesi” amacıyla çeşitli TV programlarına katılarak, bilgi ve tecrübesini paylaşmaktadır. Sağlıklı yaşam konusunda TV’lerde yapılan programlara da katılan Dr. Hakan Özkul, TGRT Euro Kanalında yapılan “Doktorlar Konuşuyor” programına uzman konuk olarak katılmaktadır.
Haftalık olarak yayınlanan Meltem TV’de “Sağlık ve Yaşam”, Mesaj TV’de “Sağlıklı Günler” ve Sıhhat TV’de “Önce Sağlık” programlarına düzenli olarak konuk olmaktadır.

“Türkiye’deki Endemik Tıbbi Bitkiler”, “Tıbbi Bitkilerin Türkiye’de Tedavide Doğru ve Yaygın Kullanımının Geliştirilmesi”, “Bitkisel Tıp Tarihi”, Tıbb-ı Nebevi ve “Tıbbi Bitkilerin Türkiye’de Üretimi” konularında çalışmalarına devam etmektedir. Bu konularda uzmanların bir araya geleceği ve sahasında öncül çalışmalar yapması planlanan dernekleşme faaliyeti içindedir. Dr. Hakan Özkul, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Herhangi bir hastanede çalışmayan Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Bitkisel Destek yani Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akciğer Kanseri
 • Meme Kanseri
 • Gırtlak Kanseri
 • Pankreas Kanseri
 • Testis Kanseri
Tedaviler
 • Kanser tedavisi
 • Felç Tedavisi
 • Diyabet tedavisi
 • Damar Tıkanıklığı Tedavisi
 • Koah Tedavisi

Hakan Özkul Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

der..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Küçük hücreli akciğer kanseri diyince herkes ellerini açıyor fatiha okumak için. Hakan Hoca ise kanserin türü önemli değil, önemli olan doğru savaşı vermek diyor. Savaşa başladık ve büyük kazanımlar elde ettik. Daha da iyi olacağımıza, bu hastalığı kökten kazıyacağımıza inanıyoruz. Babamı çok seviyorum, bu yorumu okuyan herkesten de dua istiyorum. 10-01-2020

Dr. Hakan Özkul

- 03.03.2020

Hastamızın çok daha iyi olacağı günleri de göreceğiz inşallah

han..aç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamın akciğer kanseri için Almanya'da tedavi gördük ama her geçen gün daha kötü oldu. Hakan Hoca'nın methini çok duymuştum. Kendisi ile temasa geçmek istediğimde asistanları açtı telefonu. Hakan Hoca ancak randevu ile çalışıyor dediler. Randevu alıp Almanya'dan geldim İstanbul'a. Hoca ile görüşüp babamın raporlarını gösterdim. Tedaviyi belirledik, 6 aydır da kullanıyoruz. Emin olun, babam 6 ayda ayağa kalktı. Birkaç lenf nodu dışında hiçbir şeyi kalmadı. Alman doktorlar şokta, bunu kim başardıysa lütfen bizimle tanıştırın diyorlar. Bir Türk olarak Hakan Özkulla gurur duyuyorum. 09-01-2020

Dr. Hakan Özkul

- 03.03.2020

Çok teşekkürler...

eyin..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gayet başarılı bir tedavi sureci yürüttük. Çok teşekkürler hocam. Uzun yıllardan sonra çocuk özlemimiz artık son buldu 26-10-2019

Dr. Hakan Özkul

- 09.01.2020

Rica ederim.

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hakan Özkul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hakan Özkul Cevapladığı Sorular

 • Ileri düzey meme kanseri

  Merhaba hocam annem meme kanseri alındı ve pet cekimleri mevcut diğer organlarada sıcramış durumda radyoterapi alıyor ama çok yorgun ve bitkin eskişehirde yaşıyoruz ne yapabiliriz

  Doktor Cevabı:

  Dr. Hakan Özkul

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Pankreas 4. evre

  Hocam merhaba. annem 3. evre pankreas kanseriydi kemoterapi aldık 6 kür sonra pet çekildi sonuçlar gayet iyiydi fakat 2. 6 kürlük kemoterapinin 4. küründe hastalık nüksetti karnında şişmeler meydana geldi. şu anda karnı günden güne şişiyor. bizim tahminimiz metastaz yaptı. nasıl bir tedavi uygularız... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Hakan Özkul

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Hakan Özkul ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Hakan Özkul ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 30

Dr. Hakan Özkul için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Hakan Özkul için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Hakan Özkul için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Hakan Özkul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hakan Özkul Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Hakan Özkul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hakan Özkul Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı, uzmanıdır. Kanser tedavisi, Felç Tedavisi, Diyabet tedavisi, Damar Tıkanıklığı Tedavisi, Koah Tedavisi, Astım Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Meme Kanseri, Gırtlak Kanseri, Pankreas Kanseri, Testis Kanseri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Hakan Özkul için muayene ücreti nedir?
Dr. Hakan Özkul muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hakan Özkul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Hakan Özkul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Hakan Özkul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Sal 21 Eyl
Çar 22 Eyl
Per 23 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.