Dr. Hakan Özkul, İstanbul, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı

Dr. Hakan Özkul

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı - İstanbul

Akciğer Kanseri, Meme Kanseri, Gırtlak Kanseri

Randevu Al 0 (850) 433 39 30Soru Sor

Adres

Yeşilova Mah. Yeşilova Yan Yolu. No: 38 Engin Plaza Kat:1 Dr: 1  Küçükçekmece, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Hakan Özkul Kimdir?

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Dr. Hakan Özkul 1967’de Ankara’da doğdu. Kocaeli İzmit Lisesi’nden mezun olduktan sonra döneminin Türkiye genelinde dereceye girerek Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) kazandı. Önlisans eğitimini Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra, lisans eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.
Bundan sonra Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konusunda akademik eğitim aldı. 2012 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümünden mezun oldu.

Tıp Fakültesi’nden mezuniyetinden sonra çeşitli devlet ve Özel sağlık kurumlarında doktor olarak çalıştı.
Üniversite yıllarından itibaren tıbbi ve aromatik bitkiler konusunda çalışmalar yaptı. Bu maksatla yurt içi ve yurt dışı birçok araştırma, konferans ve seminerlere katıldı.

“Türkiye’de Bitkisel Tedavinin Doğru ve Yaygın Kullanımının Geliştirilmesi” amacıyla çeşitli TV programlarına katılarak, bilgi ve tecrübesini paylaşmaktadır. Sağlıklı yaşam konusunda TV’lerde yapılan programlara da katılan Dr. Hakan Özkul, TGRT Euro Kanalında yapılan “Doktorlar Konuşuyor” programına uzman konuk olarak katılmaktadır.
Haftalık olarak yayınlanan Meltem TV’de “Sağlık ve Yaşam”, Mesaj TV’de “Sağlıklı Günler” ve Sıhhat TV’de “Önce Sağlık” programlarına düzenli olarak konuk olmaktadır.

“Türkiye’deki Endemik Tıbbi Bitkiler”, “Tıbbi Bitkilerin Türkiye’de Tedavide Doğru ve Yaygın Kullanımının Geliştirilmesi”, “Bitkisel Tıp Tarihi”, Tıbb-ı Nebevi ve “Tıbbi Bitkilerin Türkiye’de Üretimi” konularında çalışmalarına devam etmektedir. Bu konularda uzmanların bir araya geleceği ve sahasında öncül çalışmalar yapması planlanan dernekleşme faaliyeti içindedir. Dr. Hakan Özkul, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Herhangi bir hastanede çalışmayan Dr. Hakan Özkul, Hastalıkların Bitkisel Destek yani Fitoterapi ile iyileşmesine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Akciğer Kanseri
 • Meme Kanseri
 • Gırtlak Kanseri
 • Pankreas Kanseri
 • Testis Kanseri

Tedaviler

 • Kanser tedavisi
 • Felç Tedavisi
 • Diyabet tedavisi
 • Damar Tıkanıklığı Tedavisi
 • Koah Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 30

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

der..lmaz

Küçük hücreli akciğer kanseri diyince herkes ellerini açıyor fatiha okumak için. Hakan Hoca ise kanserin türü önemli değil, önemli olan doğru savaşı vermek diyor. Savaşa başladık ve büyük kazanımlar elde ettik. Daha da iyi olacağımıza, bu hastalığı kökten kazıyacağımıza inanıyoruz. Babamı çok seviyorum, bu yorumu okuyan herkesten de dua istiyorum. 10-01-2020

han..aç

Babamın akciğer kanseri için Almanya'da tedavi gördük ama her geçen gün daha kötü oldu. Hakan Hoca'nın methini çok duymuştum. Kendisi ile temasa geçmek istediğimde asistanları açtı telefonu. Hakan Hoca ancak randevu ile çalışıyor dediler. Randevu alıp Almanya'dan geldim İstanbul'a. Hoca ile görüşüp babamın raporlarını gösterdim. Tedaviyi belirledik, 6 aydır da kullanıyoruz. Emin olun, babam 6 ayda ayağa kalktı. Birkaç lenf nodu dışında hiçbir şeyi kalmadı. Alman doktorlar şokta, bunu kim başardıysa lütfen bizimle tanıştırın diyorlar. Bir Türk olarak Hakan Özkulla gurur duyuyorum. 09-01-2020

eyin..

Gayet başarılı bir tedavi sureci yürüttük. Çok teşekkürler hocam. Uzun yıllardan sonra çocuk özlemimiz artık son buldu 26-10-2019

Dr. Hakan ÖZKUL

- 09.01.2020

Rica ederim.

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hakan Özkul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciğer hakkında

  Hocam eşim 70 yaşında. akciğer 4. evre lenf kemik beyin metastaz yapmış. yeni öğrendik biyopsi sonucuna göre tedaviye başlanacak. beslenmesinde sıkıntı yok ancak sarılık hastası yardımcı olabilir misiniz

  Doktor Cevabı:

  Dr. Hakan Özkul

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Prostatit tedavisi

  Hocam iyi gunler.esim prostatit hastasi be 4 aydir kullanmadigi antibiyotik cesidi kalmadi.psikolojikmen cok yipranmis durumda be surekli agrilari oluyor bunun icin ne tavsiye edersiniz.cevaplarsanir sevinirim.simdiden tesekkurler

  Doktor Cevabı:

  Dr. Hakan Özkul

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.