Dr. Hafize Korkmaz

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hafize Korkmaz Hakkında

Hafize Korkmaz Kimdir?

Dr. Hafize Korkmaz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hafize Korkmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hafize Korkmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hafize Korkmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hafize Korkmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Korkmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hafize Korkmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Korkmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hafize Korkmaz ile anlaşmalı?
Hafize Korkmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hafize Korkmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hafize Korkmaz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hafize Korkmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hafize Korkmaz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hafize Korkmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hafize Korkmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hafize Korkmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Korkmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hafize Korkmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Korkmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.