Dr. Gürsel Topal

Pratisyen Hekimlik - Muğla

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Yeni Şehir, Gördes Sk., 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni Mah., Yeni, 186. Sk. No:49, 48500 Yatağan/Muğla  Muğla
Muğla Yatağan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gürsel Topal Hakkında

Gürsel Topal Kimdir?

Dr. Gürsel Topal, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gürsel Topal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gürsel Topal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gürsel Topal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gürsel Topal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Topal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gürsel Topal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Topal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gürsel Topal ile anlaşmalı?
Gürsel Topal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gürsel Topal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gürsel Topal Konya Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziMuğla Yatağan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gürsel Topal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gürsel Topal Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gürsel Topal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gürsel Topal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gürsel Topal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Topal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gürsel Topal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Topal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.