Dr. Gürhan Günaydın

Üroloji - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Gürhan Günaydın Hakkında

Gürhan Günaydın Kimdir?

Dr. Gürhan Günaydın, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Gürhan Günaydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gürhan Günaydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gürhan Günaydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gürhan Günaydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Günaydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gürhan Günaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gürhan Günaydın bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gürhan Günaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gürhan Günaydın Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Gürhan Günaydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gürhan Günaydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gürhan Günaydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Günaydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gürhan Günaydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Günaydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.