Dr. Gülsün İnan

Tıbbi Patoloji - Burdur

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Mh., Yeni, Antalya Cad., 15030 Burdur Merkez/Burdur  Burdur
Burdur Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülsün İnan Hakkında

Gülsün İnan Kimdir?

Dr. Gülsün İnan, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülsün İnan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülsün İnan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülsün İnan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülsün İnan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G İnan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülsün İnan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G İnan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülsün İnan ile anlaşmalı?
Gülsün İnan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülsün İnan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülsün İnan Burdur Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülsün İnan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülsün İnan Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Gülsün İnan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülsün İnan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülsün İnan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G İnan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülsün İnan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G İnan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.