Dr. Gülsim Dolgun, İzmir, Tıbbi Biyokimya

Dr. Gülsim Dolgun

Tıbbi Biyokimya - İzmir

Hormon Tahlili, İdrar Kültürü, Hipnoz

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Ali Çetinkaya Bulv. No:66/1 Havuz Apt. Alsancak-İZMİR  İzmir
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gülsim Dolgun Kimdir?

Dr. Gülsim Dolgun, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülsim Dolgun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülsim Dolgun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülsim Dolgun kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Dolgun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülsim Dolgun için nasıl randevu alabilirim?

Dr. G Dolgun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Gülsim Dolgun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gülsim Dolgun Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülsim Dolgun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Gülsim Dolgun Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Hormon Tahlili, İdrar Kültürü, Hipnoz, Balgam Kültürü, Spermiyogram (Sperm Tahlili, Sperm Sayımı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Gülsim Dolgun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülsim Dolgun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülsim Dolgun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Dolgun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülsim Dolgun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Dolgun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.