Dr. Gülşah Kafa Çomak

Pratisyen Hekimlik - Burdur

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülşah Kafa Çomak Hakkında

Gülşah Kafa Çomak Kimdir?

Dr. Gülşah Kafa Çomak, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülşah Kafa Çomak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülşah Kafa Çomak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülşah Kafa Çomak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülşah Kafa Çomak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Kafa Çomak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülşah Kafa Çomak için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Kafa Çomak şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülşah Kafa Çomak ile anlaşmalı?
Gülşah Kafa Çomak kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülşah Kafa Çomak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülşah Kafa Çomak Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülşah Kafa Çomak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülşah Kafa Çomak Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gülşah Kafa Çomak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülşah Kafa Çomak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülşah Kafa Çomak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Kafa Çomak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülşah Kafa Çomak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Kafa Çomak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.