Dr. Gülgün Elif Akçalı

Anestezi ve Reanimasyon - Trabzon

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülgün Elif Akçalı Hakkında

Gülgün Elif Akçalı Kimdir?

Dr. Gülgün Elif Akçalı, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülgün Elif Akçalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülgün Elif Akçalı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülgün Elif Akçalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülgün Elif Akçalı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Akçalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülgün Elif Akçalı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Akçalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülgün Elif Akçalı ile anlaşmalı?
Gülgün Elif Akçalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülgün Elif Akçalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülgün Elif Akçalı Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülgün Elif Akçalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülgün Elif Akçalı Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Gülgün Elif Akçalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülgün Elif Akçalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülgün Elif Akçalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Akçalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülgün Elif Akçalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Akçalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.