Dr. Gülen Gümrükcü Kır

Pratisyen Hekimlik - Ordu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülen Gümrükcü Kır Hakkında

Gülen Gümrükcü Kır Kimdir?

Dr. Gülen Gümrükcü Kır, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülen Gümrükcü Kır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülen Gümrükcü Kır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülen Gümrükcü Kır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülen Gümrükcü Kır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Gümrükcü Kır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülen Gümrükcü Kır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Gümrükcü Kır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülen Gümrükcü Kır ile anlaşmalı?
Gülen Gümrükcü Kır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülen Gümrükcü Kır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülen Gümrükcü Kır Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülen Gümrükcü Kır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülen Gümrükcü Kır Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gülen Gümrükcü Kır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülen Gümrükcü Kır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülen Gümrükcü Kır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Gümrükcü Kır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülen Gümrükcü Kır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Gümrükcü Kır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.