Doktorun Adresi

Yeşilyurt, Şifa Caddesi No:4, 58000 Merkez/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sıvas Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülay Çetin Hakkında

Gülay Çetin Kimdir?

Dr. Gülay Çetin, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülay Çetin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülay Çetin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülay Çetin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülay Çetin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Çetin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülay Çetin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Çetin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülay Çetin ile anlaşmalı?
Gülay Çetin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülay Çetin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülay Çetin Sıvas Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülay Çetin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülay Çetin Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Gülay Çetin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülay Çetin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülay Çetin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Çetin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülay Çetin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Çetin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.