Dr. Gül Fennibilek, Adana, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Gül Fennibilek

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - Adana

Thermilift, Altın İplikle Yüz Germe, Ameliyatsız Genital Estetik

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Ziyapaşa Bulvarı Kurtuluş Mahallesi 64009 Sokak (Groseri Market Karşısı) Maya Apt. Zemin Kat  Seyhan, Adana

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gül Fennibilek Kimdir?

Dr. Gül Fennibilek, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru alanlarında faaliyet göstermektedir. Gül Fennibilek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gül Fennibilek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gül Fennibilek kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. G Fennibilek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gül Fennibilek için nasıl randevu alabilirim?

Dr. G Fennibilek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Gül Fennibilek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Gül Fennibilek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gül Fennibilek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Gül Fennibilek Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru, uzmanıdır. Ameliyatsız yüz germe, Leke tedavisi, mezoterapi, Medikal estetik uygulamalar, Örümcek yüz germe, Ağız ve çene-yüz estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Thermilift, Altın İplikle Yüz Germe, Ameliyatsız Genital Estetik, Micropeeling, Hyaluronik Asit Dolgu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Gül Fennibilek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gül Fennibilek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gül Fennibilek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. G Fennibilek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gül Fennibilek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. G Fennibilek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.