Doktorun Adresi

Alaaddin, Alaaddin mah. Prof. Dr. Orhan KAMIŞ Caddesi No:3, 16040 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Ali Osman Sönmez Onkolojı Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gül Ayşen Öztürk Hakkında

Gül Ayşen Öztürk Kimdir?

Dr. Gül Ayşen Öztürk, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Gül Ayşen Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gül Ayşen Öztürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rif..man
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cok guzel anlayisli ilgili bi dokdordu semimiyetinden dolayi tşk ederim bize cok uardimci oldu cok cok raziyiz biz sizden alahda sizden razi olsun gulmek size xok yakisyor 19-09-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gül Ayşen Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gül Ayşen Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gül Ayşen Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Öztürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gül Ayşen Öztürk ile anlaşmalı?
Gül Ayşen Öztürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gül Ayşen Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gül Ayşen Öztürk Bursa Ali Osman Sönmez Onkolojı Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gül Ayşen Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gül Ayşen Öztürk Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Gül Ayşen Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gül Ayşen Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gül Ayşen Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gül Ayşen Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.