Dr. Gül Anıl Mutlu

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gül Anıl Mutlu Hakkında

Gül Anıl Mutlu Kimdir?

Dr. Gül Anıl Mutlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gül Anıl Mutlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gül Anıl Mutlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gül Anıl Mutlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gül Anıl Mutlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Mutlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gül Anıl Mutlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Mutlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gül Anıl Mutlu ile anlaşmalı?
Gül Anıl Mutlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gül Anıl Mutlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gül Anıl Mutlu Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gül Anıl Mutlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gül Anıl Mutlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gül Anıl Mutlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gül Anıl Mutlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gül Anıl Mutlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Mutlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gül Anıl Mutlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Mutlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.