Doktorun Adresi (2)

Zafer Mah., Şifahane, Nevşehir Cad. N:117/A, 68200 Aksaray Merkez/Aksaray  Aksaray
Aksaray Üniversitesi Aksaray Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeşilyurt, Şifa Caddesi No:4, 58000 Merkez/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sıvas Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gönül Saray Hakkında

Gönül Saray Kimdir?

Dr. Gönül Saray, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Gönül Saray, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gönül Saray Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gönül Saray tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gönül Saray kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Saray ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gönül Saray için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Saray şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gönül Saray ile anlaşmalı?
Gönül Saray kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gönül Saray nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gönül Saray Aksaray Üniversitesi Aksaray Eğitim Ve Araştırma HastanesiSıvas Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gönül Saray hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gönül Saray Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Gönül Saray için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gönül Saray muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gönül Saray hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Saray ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gönül Saray hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Saray hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.