Dr. Gönül Koç

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şükriye, 06340 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gönül Koç Hakkında

Gönül Koç Kimdir?

Dr. Gönül Koç, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Gönül Koç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gönül Koç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gönül Koç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gönül Koç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Koç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gönül Koç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Koç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gönül Koç ile anlaşmalı?
Gönül Koç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gönül Koç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gönül Koç Ankara Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gönül Koç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gönül Koç Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Dr. Gönül Koç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gönül Koç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gönül Koç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Koç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gönül Koç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Koç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.