Dr. Göksel Türker

Göğüs Cerrahisi - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esentepe Mah., Ertuğrul Cad., 63300 Merkez/Şanlıurfa Merkez/Şanlıurfa  Şanlıurfa
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Göksel Türker Hakkında

Göksel Türker Kimdir?

Dr. Göksel Türker, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Göksel Türker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Göksel Türker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Göksel Türker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Göksel Türker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Türker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Göksel Türker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Türker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Göksel Türker ile anlaşmalı?
Göksel Türker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Göksel Türker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Göksel Türker Sağlık Bilimleri Üniversitesi Derince Eğitim Ve Araştırma HastanesiŞanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Göksel Türker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Göksel Türker Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Göksel Türker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Göksel Türker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Göksel Türker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Türker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Göksel Türker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Türker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.