Dr. Gökmen Özdemir

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Varlık, Kazım Karabekir Cd., 07100 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökmen Özdemir Hakkında

Gökmen Özdemir Kimdir?

Dr. Gökmen Özdemir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökmen Özdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 29.04.2014)
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 29.04.2014)

Gökmen Özdemir Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Atatürk'ün beni Türk hekimlerine emanet edin dediği doktor işte bu doktor. Kendisinden Allah razı olsun kızımın kalp problemini zamanında teşhis ederek bizi yönlendirdi ne zaman gitsek ilgileniyor. zehranın babası... kendisi izmirde değil Antalya Araştırmada 26-03-2019

li..doğan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Atatürkün beni Türk hekimlerine emanet edin dediği doktor işte bu doktor. Güzel insan harika doktor. zehranın babası antalya 20-03-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gökmen Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gökmen Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gökmen Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Özdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökmen Özdemir ile anlaşmalı?
Gökmen Özdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gökmen Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gökmen Özdemir Antalya Eğıtım Ve Araştirma HastanesıEskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gökmen Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gökmen Özdemir Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Gökmen Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gökmen Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gökmen Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gökmen Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.