Dr. Gökhan Taşar

Pratisyen Hekimlik - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Cad./çalışkan Sok. No:18, 04700 Tutak/Ağrı  Ağrı
Ağri Tutak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökhan Taşar Hakkında

Gökhan Taşar Kimdir?

Dr. Gökhan Taşar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Taşar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Taşar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gökhan Taşar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gökhan Taşar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Taşar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gökhan Taşar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Taşar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökhan Taşar ile anlaşmalı?
Gökhan Taşar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gökhan Taşar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gökhan Taşar Ağri Tutak Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gökhan Taşar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gökhan Taşar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gökhan Taşar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gökhan Taşar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gökhan Taşar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Taşar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gökhan Taşar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Taşar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.