Dr. Funda Düven

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Funda Düven Hakkında

Funda Düven Kimdir?

Dr. Funda Düven, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Funda Düven, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Funda Düven Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Funda Düven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Funda Düven kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Düven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Funda Düven için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Düven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Funda Düven ile anlaşmalı?
Funda Düven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Funda Düven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Funda Düven Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Funda Düven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Funda Düven Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Funda Düven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Funda Düven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Funda Düven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Düven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Funda Düven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Düven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.