Doktorun Adresi (2)

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fuat Akpınar Hakkında

Fuat Akpınar Kimdir?

Dr. Fuat Akpınar, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fuat Akpınar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 01.03.1989)
  • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 01.03.1989)

Fuat Akpınar Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..TAŞ
Zamanlama
İlgi
Ortam

O doktor değil insanoğlu insan,Allah'ım ondan razı olsun, 16/07/2020 medeniyet üniversitesi tesi hastanesinde büyük kemik ameliyatı oldum,rabbim gönderdi. Benim iyileşmeme benden çok o sevindi bulumlnmaz bir nimet.. 16-09-2020

ep..e
Zamanlama
İlgi
Ortam

kalca femur parcali kirilmisti ameliyat oldum cok memnunum henuz tamamiyla iylemem icin biraz daha zamana ihtiyacim var ama bu asamaya gelmek bile beklentilerimin cok ustunde Allah saglik versin boyle ilgili doktorlara daima ihtiyacimiz var Allah razi olsun 06-10-2019

�A..LİK
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fuat Hoca gibi bir doktorla karşılaşmayı nasip ettiği için Allah'a şükürler olsun. Birkaç ameliyatlık ( Bacakta ,kolda parçalı kırıklar dolu bir beden) operasyonumu 1 ameliyata sığdırabilen; beni ameliyat korkularından kurtaran,baba şevkatiyle yaklaşan,merhametli doktorumuza Allah sağlık sıhhat versin. Kendisi övülmeyi sevmediğinden uzun uzun yazıp gönlünü kırmayayım. İnşallah sağlığı yerinde olur, şifa bekleyen iyi insanlara şifalı elleriyle derman olsun, gönlü huzur dolsun. 20-03-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fuat Akpınar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fuat Akpınar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Akpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fuat Akpınar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Akpınar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fuat Akpınar ile anlaşmalı?
Fuat Akpınar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fuat Akpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fuat Akpınar İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma HastanesiSb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fuat Akpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fuat Akpınar Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Fuat Akpınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fuat Akpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fuat Akpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Akpınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fuat Akpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Akpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.