Dr. Fırat Yayla

Pratisyen Hekimlik - Kırklareli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gaziosmanpaşa, Babaeski Devlet Hst., 39200 Babaeski/Kırklareli  Kırklareli
Kirklarelı Babaeskı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fırat Yayla Hakkında

Fırat Yayla Kimdir?

Dr. Fırat Yayla, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Fırat Yayla, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fırat Yayla Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fırat Yayla tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fırat Yayla kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Yayla ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fırat Yayla için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Yayla şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fırat Yayla ile anlaşmalı?
Fırat Yayla kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fırat Yayla nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fırat Yayla Kirklarelı Babaeskı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fırat Yayla hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fırat Yayla Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fırat Yayla için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fırat Yayla muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fırat Yayla hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Yayla ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fırat Yayla hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Yayla hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.