Dr. Filiz Ödemiş

Pratisyen Hekimlik - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Filiz Ödemiş Hakkında

Filiz Ödemiş Kimdir?

Dr. Filiz Ödemiş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Filiz Ödemiş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Filiz Ödemiş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Filiz Ödemiş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Filiz Ödemiş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Ödemiş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Filiz Ödemiş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Ödemiş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Filiz Ödemiş ile anlaşmalı?
Filiz Ödemiş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Filiz Ödemiş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Filiz Ödemiş Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Filiz Ödemiş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Filiz Ödemiş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Filiz Ödemiş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Ödemiş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Filiz Ödemiş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Ödemiş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Filiz Ödemiş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Ödemiş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.