Dr. Fikret Purtul

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fikret Purtul Hakkında

Fikret Purtul Kimdir?

Dr. Fikret Purtul, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Fikret Purtul, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fikret Purtul Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fikret Purtul tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fikret Purtul kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Purtul ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fikret Purtul için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Purtul şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fikret Purtul ile anlaşmalı?
Fikret Purtul kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fikret Purtul nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fikret Purtul Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fikret Purtul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fikret Purtul Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fikret Purtul için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fikret Purtul muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fikret Purtul hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Purtul ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fikret Purtul hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Purtul hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.