Dr. Feyza Görgülü

Pratisyen Hekimlik - Gümüşhane

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Karaer, 29000 Gümüşhane Merkez/Gümüşhane  Gümüşhane
Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Feyza Görgülü Hakkında

Feyza Görgülü Kimdir?

Dr. Feyza Görgülü, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Feyza Görgülü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Feyza Görgülü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Feyza Görgülü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Feyza Görgülü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Görgülü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Feyza Görgülü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Görgülü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Feyza Görgülü ile anlaşmalı?
Feyza Görgülü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Feyza Görgülü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Feyza Görgülü Erzincan Sağlık Bakanlığı Erzincan Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim Ve Araştırma HastanesiGümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Feyza Görgülü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Feyza Görgülü Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Feyza Görgülü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Feyza Görgülü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Feyza Görgülü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Görgülü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Feyza Görgülü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Görgülü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.