Dr. Feyza Dursun

Göz Hastalıkları - Sivas

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeşilyurt, Şifa Caddesi No:4, 58000 Merkez/Sivas Merkez/Sivas  Sivas
Sıvas Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Feyza Dursun Hakkında

Feyza Dursun Kimdir?

Dr. Feyza Dursun, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Feyza Dursun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Feyza Dursun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Feyza Dursun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Feyza Dursun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Dursun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Feyza Dursun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Dursun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Feyza Dursun ile anlaşmalı?
Feyza Dursun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Feyza Dursun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Feyza Dursun Sıvas Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Feyza Dursun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Feyza Dursun Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Feyza Dursun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Feyza Dursun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Feyza Dursun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Dursun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Feyza Dursun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Dursun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.