Dr. Ferdağ Almus

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ferdağ Almus Hakkında

Ferdağ Almus Kimdir?

Dr. Ferdağ Almus, Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Girişimsel Radyoloji Ferdağ Almus, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ferdağ Almus Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ferdağ Almus tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ferdağ Almus kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Almus ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ferdağ Almus için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Almus şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferdağ Almus ile anlaşmalı?
Ferdağ Almus kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ferdağ Almus nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ferdağ Almus Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ferdağ Almus hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ferdağ Almus Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır.

Dr. Ferdağ Almus için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ferdağ Almus muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ferdağ Almus hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Almus ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ferdağ Almus hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Almus hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.