Dr. Ferda Uslu

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Antalya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Üçgen, Anafartalar Cad., 07040 Muratpaşa/Antalya  Antalya
Antalya Atatürk Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ferda Uslu Hakkında

Ferda Uslu Kimdir?

Dr. Ferda Uslu, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. Ferda Uslu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ferda Uslu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ferda Uslu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ferda Uslu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Uslu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ferda Uslu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Uslu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferda Uslu ile anlaşmalı?
Ferda Uslu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ferda Uslu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ferda Uslu Antalya Atatürk Devlet Hastanesı(S)T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ferda Uslu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ferda Uslu Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır.

Dr. Ferda Uslu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ferda Uslu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ferda Uslu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Uslu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ferda Uslu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Uslu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.