Dr. Ferda Odabaşı, Samsun, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Ferda Odabaşı

Dahiliye - İç Hastalıkları - Samsun

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Fevzi Çakmak, Yenidoğan Mh. Aziziye Cadi No:86, 55070 İlkadım/Samsun  Samsun
Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

k selçuk..yaşar

Doktor beyle yeni tanıştım tansiyon problemimle ilgili muayene olmak için aldığım randevu ona denk geldi sağolsun kendisi büyük bi sabır ve özveriyle tüm testleri yaptı kan idrar ve ultrason tetkiklerinizde yaptıktan sonra bilmediğim hastalığımı tespit etti hastalığımın dışa vuran bi etkisi nedeniyle sanırım 3. Ziyaretimde biraz kendisini üzdüm bu yüzden doktor beyden çok özür dileyerek rabbimden onu sevdiklerine bağışlamasını niyaz ederim. Allah’a emanet olun Ferhat bey 14-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ferda Odabaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ferda Odabaşı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Odabaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ferda Odabaşı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Odabaşı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferda Odabaşı ile anlaşmalı?
Ferda Odabaşı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ferda Odabaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ferda Odabaşı Samsun Gazi Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ferda Odabaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ferda Odabaşı Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ferda Odabaşı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ferda Odabaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ferda Odabaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Odabaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ferda Odabaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Odabaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.