Dr. Fehmi Kanık

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fehmi Kanık Hakkında

Fehmi Kanık Kimdir?

Dr. Fehmi Kanık, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Fehmi Kanık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fehmi Kanık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fehmi Kanık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fehmi Kanık kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Kanık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fehmi Kanık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Kanık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fehmi Kanık ile anlaşmalı?
Fehmi Kanık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fehmi Kanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fehmi Kanık Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fehmi Kanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fehmi Kanık Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fehmi Kanık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fehmi Kanık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fehmi Kanık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Kanık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fehmi Kanık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Kanık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.