Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..rbiçer

Fatma hanım bizim aile hekimimiz. Sağolsun kendisi hastalarına karşı çok ilgili ve yardımsever bir doktordur. Hastalarını sabırla dinler ve hastaya göre çözümler üretir. Ne zaman yanına gittiysek işini en iyi şekilde yapmaya çalışmıştır. Kendisine teşekkür ederiz. 06-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatma Subaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatma Subaşı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Subaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatma Subaşı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. F Subaşı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Subaşı ile anlaşmalı?

Fatma Subaşı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fatma Subaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Fatma Subaşı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatma Subaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Fatma Subaşı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fatma Subaşı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Subaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatma Subaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Subaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatma Subaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Subaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.