Dr. Fatma Gürel

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir, Gördes Sk., 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatma Gürel Hakkında

Fatma Gürel Kimdir?

Dr. Fatma Gürel, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Gürel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatma Gürel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatma Gürel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatma Gürel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Gürel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatma Gürel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Gürel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Gürel ile anlaşmalı?
Fatma Gürel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fatma Gürel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatma Gürel Konya Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatma Gürel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatma Gürel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fatma Gürel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Gürel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatma Gürel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Gürel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatma Gürel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Gürel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.