Doktorun Adresi

Cumhuriyet, Kemer Sk. No:8, 55600 Terme/Samsun  Samsun
Samsun Terme Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Akdemir Hakkında

Fatih Akdemir Kimdir?

Dr. Fatih Akdemir, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatih Akdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 05.02.2015)

Fatih Akdemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatih Akdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatih Akdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Akdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatih Akdemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Akdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatih Akdemir ile anlaşmalı?
Fatih Akdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fatih Akdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatih Akdemir Samsun Terme Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatih Akdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatih Akdemir Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Fatih Akdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatih Akdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatih Akdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Akdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatih Akdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Akdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.