Dr. Faruk Kazbek, Aydın, Pratisyen Hekimlik

Dr. Faruk Kazbek

Pratisyen Hekimlik - Aydın

EFT, Yüz Gençleştirme, Fıtık (İnguinal Herni)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Akbük Aile Sağlığı Merkezi  Didim(Yenihisar), Aydın
Akbük Asm

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Faruk Kazbek Kimdir?

Dr. Faruk Kazbek, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Faruk Kazbek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Faruk Kazbek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Faruk Kazbek kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. F Kazbek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Faruk Kazbek için nasıl randevu alabilirim?

Dr. F Kazbek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Faruk Kazbek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Faruk Kazbek Akbük Asm bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Faruk Kazbek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Faruk Kazbek Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır. Saç mezoterapi ve saç prp, Medikal estetik, Cilt gençleştirme, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve EFT, Yüz Gençleştirme, Fıtık (İnguinal Herni), Bölgesel Ozon Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Faruk Kazbek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Faruk Kazbek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Faruk Kazbek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. F Kazbek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Faruk Kazbek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. F Kazbek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.