Dr. Fahriye Kılınç

Tıbbi Patoloji - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fahriye Kılınç Hakkında

Fahriye Kılınç Kimdir?

Dr. Fahriye Kılınç, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fahriye Kılınç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fahriye Kılınç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fahriye Kılınç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fahriye Kılınç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Kılınç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fahriye Kılınç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Kılınç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fahriye Kılınç ile anlaşmalı?
Fahriye Kılınç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fahriye Kılınç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fahriye Kılınç Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fahriye Kılınç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fahriye Kılınç Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Fahriye Kılınç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fahriye Kılınç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fahriye Kılınç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Kılınç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fahriye Kılınç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Kılınç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.