Dr. Ezgi Eryılmaz, İstanbul, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Ezgi Eryılmaz

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Dolgu, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Çevresi Gençleştirme

Randevu Al 0 (850) 811 90 48Soru Sor

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Teşvikiye Cad. Seven Apt No: 18 K:2 D:2 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Dr. Ezgi Eryılmaz Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ezgi Eryılmaz Hakkında

Ezgi Eryılmaz Kimdir?

Dr. Ezgi Eryılmaz,1989 yılında Sivas’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2013 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 

Mezun olduktan sonra 2013-2015 yılları arasında Bursa Orhaneli Devlet Hastanesi’nde Acil servis hekimliği yaparak zorunlu hizmetini tamamladı. 2016 yılından bu yana medikal estetik ve tamamlayıcı tıp uygulamalarını, yurt içi ve yurt dışı birçok seminer ve kurslara katılarak, son teknik ve yöntemleri kullanarak uygulamaktadır. 

11th Aesthetic And Anti-aging Medicine European Congress (11. Estetik Ve Anti-aging Avrupa Kongresi), BTD PDO Pratik İp Eğitim, International Advanced Ozon And Autologous Therapies Seminar (Uluslararası Ozon Ve Otolog Terapiler Semineri), Neosante Sağlıkta Resonans Sistemleri Semineri,Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mezoterapi Sertifikalı Eğitim Programı, Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ozon Terapi Sertifikalı Eğitim Programı, Art De Huile Aromaterapi Eğitimi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Schussler Tuzları Eğitimi, GAPS Diyeti Sertifika Programı, Tırakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Yüz Kadavra Çalıştayı ve Beauty Through Science International Aesthetic Medicine Congress (BTS İsveç Enternasyonel Medikal Estetik Kongresi) gittiği eğitim ve sertifika programlarından yalnızca birkaçı.

 Ayrıca MEZODER (Türkiye Mezoterapi Derneği) kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi olarak Türkiye’de bu alanın gelişebilmesi açısından çalışmalarına bilimsel anlamda da devam etmektedir.

 

 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Dolgu
 • Göz Altı Işık Dolgusu
 • Göz Çevresi Gençleştirme
 • Kırışık tedavisi
 • Mezoterapi

Tedaviler

 • Ameliyatsız yüz germe
 • Botoks - Dolgu
 • Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme)
 • Dudak kalınlaştırma
 • Göz kapağı estetiği

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 90 48

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

f..encoglu

Odasına girdiginiz anda samimiyet ve ictenliğini aninda size hissettiren guzel doktorum. Elinin değdiği yer guzellesiyor. Doğal dokunuşların sihirbazı O . Ben doktorumu buldum, sizi de beklerim:)) 23-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
zde..göl

Dr. Ezgi hanıma 2 yıldır dolgu için gidiyorum. Normalde iğneden çok korkardım ama kendisinin sıcak yaklaşımı ve uyguladığı dolgu tekniklerine olan hakimiyetiyle korkum tamamen geçti. Özellikle elinin pratikliği ve aldığım sonuçlar beni çok memnun etti. İstediğim çok doğal görünen dudak dolgusuydu. Ezgi hanım hastasına baskı yapmadan ve doğal görünen uygulamalar yapıyor. Kendisini sürekli geliştirip yeniliyor. Bu anlamda tıp literatürünü düzenli olarak takip ediyor. Kontrollerim düzenli olarak yapılıyor ve takip sistemleri çok iyi. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye derim. 23-01-2020

le..aç

Ezgi Hocam, hem hekim ve uzman olarak hem de insan olarak öyle pozitif ve ilgili ki ; kafamdaki tüm tereddütleri, tüm sorularımı sabırla dinleyip , beklenti ve ihtiyaçlarımı en iyi şekilde anlayarak bana inanılmaz güven verdi. Şu ana kadar ki tüm uygulama ve deneyimlerimde hep çok tatmin edici sonuçlar aldım. Eminim diğer tüm hastaları da aynı şeyleri düşünüyordur kendisiyle ilgili, benim tercih edeceğim yegane doktorum kendisidir👍🏻 23-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
it..n

Kliniğe geliş nedenim Dr Ezgi Eryılmaz’dan medikal estetik ve bakım uygulamaları konusunda bilgi almaktı.Görüşmemiz olumlu geçti ;beni anlama konusundaki hassasiyeti ve dikkati kendisine güvenmemde etkili oldu.Uygulamalarla ilgili planlamamızı yaptık sonrasında işlemleri gerçekleştirdi.Sonuç tam Dr Ezgi hnm ın aktardığı şekilde oldu dolayısıyla çok memnun kaldım teşekkür ediyorum. 23-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an ..iş

Ezgi Hoca’yı muayenehanesinde ziyaret ettim ve tedavi gördüm. Hala da kontrol ve tedavi işlemleri için gitmeye devam ediyorum. İşinde çok iyi, iletişimi güçlü ve gelişen teknolojiye hakim. 23-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ezgi Eryılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Ezgi Eryılmaz ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Ezgi Eryılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 90 48

Dr. Ezgi Eryılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Ezgi Eryılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Ezgi Eryılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Ezgi Eryılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ezgi Eryılmaz Dr. Ezgi Eryılmaz Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Ezgi Eryılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ezgi Eryılmaz Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru, uzmanıdır. Ameliyatsız yüz germe, Botoks - Dolgu, Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme), Dudak kalınlaştırma, Göz kapağı estetiği, Medikal estetik uygulamalar, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı, Mezoterapi, Ozon Terapi, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Dolgu, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Çevresi Gençleştirme, Kırışık tedavisi, Mezoterapi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Ezgi Eryılmaz için muayene ücreti nedir?
Dr. Ezgi Eryılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ezgi Eryılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Ezgi Eryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Ezgi Eryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.