Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu

Genel Cerrahi - Kahramanmaraş

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Erkenez, Recep Tayyip Erdoğan Blv (Gaziantep K.Maraş Yolu) No:14, 46050 Güzelyurt/Kahramanmaraş Merkez/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Batı Çevreyolu Bulv. 251/A, 46040 Onikişubat/Kahramanmaraş Merkez/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Sütçü İmam Üniversit

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eyüp Mehmet Pircanoğlu Hakkında

Eyüp Mehmet Pircanoğlu Kimdir?

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Eyüp Mehmet Pircanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Eyüp Mehmet Pircanoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..oğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamda safra kanalinda taş vardı hocam ERCP yapti necip fazil şehir hastanesinde babam sağlığına kavuştu.Eyüp hocam il sağlık müdürlüğünde çalışıyor çarşamba günleride ERCP yapmakta 16-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Pircanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Pircanoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Eyüp Mehmet Pircanoğlu ile anlaşmalı?
Eyüp Mehmet Pircanoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir HastanesiSütçü İmam Üniversit bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Pircanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Eyüp Mehmet Pircanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Pircanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.