Dr. Evrim Tekin, Edirne, Aile Hekimliği

Dr. Evrim Tekin

Aile Hekimliği - Edirne

Mcv4 Aşısı, Pcv7(Pnömokok Aşısı), Herpes Zoster Aşısı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Merkez / Edirne  Merkez, Edirne
Edirne Merkez Şükrüpaşa Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Evrim Tekin Kimdir?

Dr. Evrim Tekin, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Evrim Tekin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Evrim Tekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Evrim Tekin kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Tekin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Evrim Tekin için nasıl randevu alabilirim?

Dr. E Tekin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Evrim Tekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Evrim Tekin Edirne Merkez Şükrüpaşa Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Evrim Tekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Evrim Tekin Aile Hekimliği, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama), Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol) alanlarında hizmet veriyor ve Mcv4 Aşısı, Pcv7(Pnömokok Aşısı), Herpes Zoster Aşısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Evrim Tekin için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Evrim Tekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Evrim Tekin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Tekin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Evrim Tekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Tekin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.