Dr. Evrim Selçuk

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Evrim Selçuk Hakkında

Evrim Selçuk Kimdir?

Dr. Evrim Selçuk, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Evrim Selçuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Evrim Selçuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Evrim Selçuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Evrim Selçuk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Selçuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Evrim Selçuk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Selçuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Evrim Selçuk ile anlaşmalı?
Evrim Selçuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Evrim Selçuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Evrim Selçuk Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Evrim Selçuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Evrim Selçuk Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Evrim Selçuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Evrim Selçuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Evrim Selçuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Selçuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Evrim Selçuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Selçuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.