Doktorun Adresi

Numune Kampüsü, İnönü Mah., Maraş Cad., 61250 Merkez/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Evrim Şavlı Hakkında

Evrim Şavlı Kimdir?

Dr. Evrim Şavlı, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Evrim Şavlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.02.2005)

Evrim Şavlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ram

3 yıl sigara içme bir şeyin yok diyen,sesimin sigaradan bağımsız kesilip gelmesini söylediğim halde ilminin hakkını verip başka neden aramayan iLiM FAKiRLERinden hatırlı dost vesilesiyle teşhisim konulup yine O dostumun hatırı ile gördüğüm Larinks tedavimdeki doktorlarıma birşey diyemeyeceğim,yinede teşekkür ediyorum.Zira onlarınkisi "AH ARKAM"olayı idi.Radyoloji Onkolojiden Uzm Dr Evrim Şavli hanımdan Allah cc razı olsun.Hastalarını ailesinden birileri gibi ciddiye alan,tedavi ve kontrollerini düzenleyen bir insan.Ve ben O'na koltuğumun altında daha önce gördüğüm ameliyat dosyamla gitmiştim.Yani yanımda HATIRLI KiMSEM,yada elimde HAMiLi KART YAKîNiMDiR yazan bir kartvizit yoktu.Dr hanıma HASTA / iNSAN olarak gitmiştim.Bu da (ikaz ettiğim ve edeceğim kemo terapi önerilenlere) ALLAH'IN cc NiMETi 03-04-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Evrim Şavlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Evrim Şavlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Şavlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Evrim Şavlı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Şavlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Evrim Şavlı ile anlaşmalı?
Evrim Şavlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Evrim Şavlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Evrim Şavlı Trabzon T.c. Sb. Sbü. Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Evrim Şavlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Evrim Şavlı Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Evrim Şavlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Evrim Şavlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Evrim Şavlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Şavlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Evrim Şavlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Şavlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.