Dr. Esin Yılmaz Aslan

Pratisyen Hekimlik - Şırnak

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Ragıp Üner, 50130 Merkez/Nevşehir Merkez/Nevşehir  Nevşehir
Nevşehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Avni Ulaş, 25070 Palandöken/Erzurum  Şırnak
Sağlık Ocağı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esin Yılmaz Aslan Hakkında

Esin Yılmaz Aslan Kimdir?

Dr. Esin Yılmaz Aslan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Esin Yılmaz Aslan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esin Yılmaz Aslan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Esin Yılmaz Aslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Esin Yılmaz Aslan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Yılmaz Aslan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Esin Yılmaz Aslan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Yılmaz Aslan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esin Yılmaz Aslan ile anlaşmalı?
Esin Yılmaz Aslan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Esin Yılmaz Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Esin Yılmaz Aslan Nevşehır Devlet HastanesıNevşehir Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziSağlık Ocağı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Esin Yılmaz Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Esin Yılmaz Aslan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Esin Yılmaz Aslan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Esin Yılmaz Aslan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Esin Yılmaz Aslan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Yılmaz Aslan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Esin Yılmaz Aslan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Yılmaz Aslan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.