Dr. Esin Kurşun

Pratisyen Hekimlik - Kırklareli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esin Kurşun Hakkında

Esin Kurşun Kimdir?

Dr. Esin Kurşun, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Esin Kurşun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esin Kurşun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Esin Kurşun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Esin Kurşun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Kurşun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Esin Kurşun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Kurşun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esin Kurşun ile anlaşmalı?
Esin Kurşun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Esin Kurşun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Esin Kurşun Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Esin Kurşun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Esin Kurşun Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Esin Kurşun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Esin Kurşun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Esin Kurşun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Kurşun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Esin Kurşun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Kurşun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.