Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ertan Ural Hakkında

Ertan Ural Kimdir?

Dr. Ertan Ural, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ertan Ural, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ertan Ural Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ertan Ural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ertan Ural kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Ural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ertan Ural için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Ural şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ertan Ural ile anlaşmalı?
Ertan Ural kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ertan Ural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ertan Ural Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ertan Ural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ertan Ural Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ertan Ural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ertan Ural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ertan Ural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Ural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ertan Ural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Ural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.