Dr. Ersan Akyayla

Ortopedi ve Travmatoloji - Çanakkale

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Merkez, İsmetpaşa, 17100 Çanakkale Merkez/Çanakkale  Çanakkale
Çanakkale Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ersan Akyayla Hakkında

Ersan Akyayla Kimdir?

Dr. Ersan Akyayla, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ersan Akyayla, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ersan Akyayla Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ersan Akyayla tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ersan Akyayla kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Akyayla ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ersan Akyayla için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Akyayla şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ersan Akyayla ile anlaşmalı?
Ersan Akyayla kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ersan Akyayla nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ersan Akyayla Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ersan Akyayla hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ersan Akyayla Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Ersan Akyayla için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ersan Akyayla muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ersan Akyayla hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Akyayla ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ersan Akyayla hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Akyayla hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.