Dr. Erol Kısmet, Bolu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Erol Kısmet

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Onkolojisi - Bolu

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erol Kısmet tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erol Kısmet kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Kısmet ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erol Kısmet için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Kısmet şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erol Kısmet ile anlaşmalı?
Erol Kısmet kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erol Kısmet nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erol Kısmet İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma HastanesiSüleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erol Kısmet hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erol Kısmet Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Onkolojisi uzmanıdır.

Dr. Erol Kısmet için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erol Kısmet muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erol Kısmet hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Kısmet ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erol Kısmet hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Kısmet hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.