Dr. Erim Gülcan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Erzurum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Atatürk Üniversitesi Kampüsü, Atatürk, 25030 Yakutiye/Erzurum  Erzurum
Atatürk Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İstiklal, Okmeydanı Cd., 43040 Merkez/Kütahya Merkez/Kütahya  Kütahya
S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erim Gülcan Hakkında

Erim Gülcan Kimdir?

Dr. Erim Gülcan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Nefroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Nefroloji Erim Gülcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erim Gülcan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erim Gülcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erim Gülcan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Gülcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erim Gülcan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Gülcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erim Gülcan ile anlaşmalı?
Erim Gülcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erim Gülcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erim Gülcan Atatürk ÜniversitesiS.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erim Gülcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erim Gülcan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Nefroloji uzmanıdır.

Dr. Erim Gülcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erim Gülcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erim Gülcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Gülcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erim Gülcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Gülcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.