Dr. Erhan Fakıoğlu

Pratisyen Hekimlik - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni, Tokat Devlet Hst., 60100 Merkez/Tokat Merkez/Tokat  Tokat
Tokat Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erhan Fakıoğlu Hakkında

Erhan Fakıoğlu Kimdir?

Dr. Erhan Fakıoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Erhan Fakıoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erhan Fakıoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erhan Fakıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erhan Fakıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Fakıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erhan Fakıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Fakıoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erhan Fakıoğlu ile anlaşmalı?
Erhan Fakıoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erhan Fakıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erhan Fakıoğlu Tokat Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erhan Fakıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erhan Fakıoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Erhan Fakıoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erhan Fakıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erhan Fakıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Fakıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erhan Fakıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Fakıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.