Dr. Erdoğan Bülbül

Radyoloji - Balıkesir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Erdoğan Bülbül Hakkında

Erdoğan Bülbül Kimdir?

Dr. Erdoğan Bülbül, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Erdoğan Bülbül, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erdoğan Bülbül Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erdoğan Bülbül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erdoğan Bülbül kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Bülbül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erdoğan Bülbül için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Bülbül şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erdoğan Bülbül ile anlaşmalı?
Erdoğan Bülbül kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erdoğan Bülbül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erdoğan Bülbül T.c.sağlık Bakanlığı Bkhb Balıkesir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erdoğan Bülbül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erdoğan Bülbül Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Erdoğan Bülbül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erdoğan Bülbül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erdoğan Bülbül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Bülbül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erdoğan Bülbül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Bülbül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.