Doktorun Adresi

Yıldız, Balıkesir Devlet Hst., 10100 Balıkesir Merkez/Balıkesir  Balıkesir
Balıkesir Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erdal Ünal Hakkında

Erdal Ünal Kimdir?

Dr. Erdal Ünal, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Erdal Ünal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erdal Ünal Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..yükışık
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktoruma sözler yetmez. Tanımak lazım. Samimi, konusunda uzman birde en önemlisi liyakatlı ekip çalışması mükemmel. Kendisine tavsiye ili gittim. Sağlığıma kavuştum. 12-06-2021

bra..ut
Zamanlama
İlgi
Ortam

bir çok doktor ile muhatap omlak zorunda kaldım. en en en iyi doktor. örnek alınması gereken sabırlı içten ve hastalarına değer veren bir doktor. diğer doktorlar onun yarısı kadar olsa yeter. çok değil yarısı kadar. iyi ki varsınız. hastaların sizin gibi doktorlara ihtiyacı var. 30-07-2018

ail..er

sevgi erdemlik kararlılık her türlü yeteneğe sahip eşimin ameliyatı ve ameliyat sonrası verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederim 08-12-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erdal Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erdal Ünal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erdal Ünal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Ünal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erdal Ünal ile anlaşmalı?
Erdal Ünal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erdal Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erdal Ünal Balıkesir Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erdal Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erdal Ünal Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Erdal Ünal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erdal Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erdal Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erdal Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.