Dr. Ender Aktaş

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Şirintepe, Güroymak Devlet Hst., 13800 Güroymak/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Güroymak Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmetpaşa, Fevzi Çakmak Cd. No:53, 16050 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ender Aktaş Hakkında

Ender Aktaş Kimdir?

Dr. Ender Aktaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ender Aktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ender Aktaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ender Aktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ender Aktaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Aktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ender Aktaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Aktaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ender Aktaş ile anlaşmalı?
Ender Aktaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ender Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ender Aktaş Bıtlıs Güroymak Devlet HastanesıBursa Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ender Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ender Aktaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ender Aktaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ender Aktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ender Aktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Aktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ender Aktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Aktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.