Dr. Emre Benli

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erkizan, Selçuklu Çarşısı, 13400 Ahlat/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Ahlat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüsrev Paşa, 1222. Sk., 13000 Bitlis Merkez/Bitlis  Bitlis
Bitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emre Benli Hakkında

Emre Benli Kimdir?

Dr. Emre Benli, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Emre Benli, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emre Benli Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emre Benli tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emre Benli kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Benli ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emre Benli için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Benli şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emre Benli ile anlaşmalı?
Emre Benli kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emre Benli nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emre Benli Aile HekimliğiBıtlıs Ahlat Devlet HastanesıBitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emre Benli hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emre Benli Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Emre Benli için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emre Benli muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emre Benli hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Benli ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emre Benli hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Benli hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.